Willa Pod Dębami II domek nad zalewem Chańcza z balią oraz sauną na wyłączność - Życiny
Oferty noclegowe - spokój - odpoczynek - relaks - podlasem
Willa Pod Dębami II domek nad zalewem Chańcza z balią oraz sauną na wyłączność
Życiny Życiny 206J pensjonaty - domy wczasowe
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.8/10
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.8/10
Obiekt Willa Pod Dębami II domek nad zalewem Chańcza z balią oraz sauną na wyłączność oferuje taras, balkon oraz widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Pałac Biskupów Krakowskich – około 45 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 38 km znajduje się Świętokrzyski Park Narodowy.
W willi do dyspozycji gości przygotowano kilka sypialni (2), jadalnię, aneks kuchenny z lodówką oraz salon. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych. W willi zapewniono ręczniki i pościel.
Zaplecze odnowy biologicznej obiektu Willa Pod Dębami II domek nad zalewem Chańcza z balią oraz sauną na wyłączność obejmuje saunę i wannę z hydromasażem. Na terenie obiektu Willa Pod Dębami II domek nad zalewem Chańcza z balią oraz sauną na wyłączność znajduje się sprzęt do grillowania.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Klasztor na Świętym Krzyżu – 34 km, Galeria Sztuki Zielona – 37 km. Lotnisko Lotnisko Radom-Sadków znajduje się 95 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Willa z 2 sypialniami. The sauna and fireplace are the standout features of this villa. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchenette. The villa also comes with a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this villa also features a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 4 beds. Willa - 11 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 75 mkw.
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Gry planszowe / puzzle
Ogród
Zwierzęta domowe są akceptowane
Prywatny parking
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Bezpłatny parking
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Czujnik dymu
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Taras
Plaża
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Sprzęt do badmintona
Możliwe wystawienie faktury
Miejsce na ognisko
Sprzęt do grillowania
Całkowity zakaz palenia
Miejsce na piknik
Meble ogrodowe
Monitoring wokół obiektu
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Pokoje dla niepalących
Ogrzewanie
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Parking na miejscu
Taras słoneczny
Parking
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Pokoje rodzinne
Wanna z hydromasażem / jacuzzi
Gaśnice
Sauna
