Zobacz atrakcje w okolicy:
Promenada ŚwinoujściePlaże w Świnoujściu - świnoujska plażaFortyfikacje w Świnoujściu - Fort Anioła, Fort Zachodni, Fort Gerharda (Fort Wschodni)Stawa Młyny w ŚwinoujściuLatarnia Morska w ŚwinoujściuPodziemne Miasto w ŚwinoujściuVilla Dorota-Lidia Apart - Świnoujście
Oferty noclegowe - spokój - odpoczynek - relaks - podlasem
Villa Dorota-Lidia Apart
Świnoujście Nowowiejskiego 3 ap.16 apartamenty - mieszkania
WiFi
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
7.9/10
WiFi
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
7.9/10
Obiekt Villa Dorota-Lidia Apart położony jest w miejscowości Świnoujście. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Świnoujście – 300 m, Baltic Park Molo Aquapark – 1,1 km. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. W odległości 1,8 km znajduje się Park Zdrojowy.
W apartamencie zapewniono sypialnię (1), łazienkę (1), pościel, ręczniki, jadalnię oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Do dyspozycji Gości jest także telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych oraz balkon z widokiem na miasto.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Świnoujście – 7,7 km, Molo w Ahlbecku – 5,9 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
Apartament ten znajduje się na 3. piętrze w budynku bez windy.W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z balkonem. This apartment comes with 1 bedroom, a kitchenette and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchenette that features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Boasting a balcony with city views, this apartment also features a tea and coffee maker and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 1 bed. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 28 mkw.
Pole golfowe (w promieniu 3 km)dodatkowo płatne
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Dostęp do Internetu
Kort tenisowypoza obiektemdodatkowo płatne
Część przeznaczona dla palących
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
Ogrzewanie
Jazda konnapoza obiektemdodatkowo płatne
Piesze wycieczki
Plaża
Pokoje dla niepalących
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Park wodnypoza obiektemdodatkowo płatne
Wędkowaniepoza obiektemdodatkowo płatne
Wi-Fi
Bezpłatne Wi-Fi
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Całkowity zakaz palenia
