REGULAMIN WILLI POD LASEM

1.   Serdecznie prosimy z zapoznanie się z obowiązującymi w naszym obiekcie zasadami, aby mogli Państwo miło
i bezpiecznie spędzić czas i pozwolić na to samo pozostałym odpoczywającym.

2.   Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy się o godzinie 10:00 dnia następnego. W szczególnych przypadkach po indywidualnych ustaleniach istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu, lub późniejszego wyjazdu bez ponoszenia dodatkowych opłat.

3. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% całej należnej kwoty za pobyt. Zadatek jest bezzwrotny. 

4.   Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju.
W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

5.   Klienci zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości, Klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U.

z 2001 nr 87 poz.960).

6.   Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 6:00.

7.   Klient nie może przekazać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.

8.   Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22:00.

9.   Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia pokoju bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.

10.   Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Klienta.

11. Klient ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia
 i urządzeń technicznych powstałe z jego winy.

12. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenie pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

13. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju będą odesłane na wskazany adres na koszt Klienta. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, rzeczy przechowywane będą przez okres 1 miesiąca,
a następnie niszczone.

14. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych naszych Klientów.

15. Parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscu wyznaczonym do tego celu. Parking jest bezpłatny
i niestrzeżony.

16. Chęć skorzystania z jacuzzi należy zgłosić zarządcy obiektu. Możliwość skorzystania w godzinach 19.00 - 21.00. Zakaz wylewania wody poza jacuzzi. Jeśli woda się wyleje korzystający zobowiązani są do pościerania podłogi. 

17. W obiekcie zabronione jest chodzenie w butach narciarskich. Obuwie należy przechowywać w miejscu do tego przeznaczonym.

18. Zabronione jest wnoszenie sprzętu narciarskiego, rowerów, itp. do pokoi. Należy przechowywać je w miejscu do tego przeznaczonym.

19. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ PALENIA na terenie całego obiektu.

20. Akceptujemy małe zwierzęta domowe, jednakże usuwanie wszelkich nieczystości oraz wyrządzonych przez nie szkód leży po stronie ich właścicieli wraz z ich rekompensatą.

21. Z kluczem do pokoju otrzymujecie Państwo klucz do drzwi wejściowych. Prosimy o zamykanie drzwi wejściowych na klucz podczas trwania ciszy nocnej oraz w przypadku wywieszenia przez właściciela prośby.

22. W momencie otrzymania klucza do pokoju stają się Państwo jego gospodarzami. Pokoje są sprzątane przez klienta – udostępniamy wszelkie konieczne środki czystości i przyrządy do sprzątania. Brudne ręczniki wymieniamy na życzenie.

23. Po upływie terminu pobytu Klient jest zobowiązany pozostawić otrzymane klucze.

24. Wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać właścicielom.

25. Niezastosowanie się do powyższego regulaminu skutkuje konsekwencjami finansowymi.

Dziękujemy za uwagę i życzymy Państwu miłego pobytu w naszej willi.

noclegi wisła wisła noclegi apartamenty wisła agroturystyka wisła pokoje wisła
Willa pod Lasem
ul. Wyzwolenia 43f
43-460 Wisła
Dzielnica: Nowa Osada
tel.: +48 726880147
wisla-willapodlasem@wp.pl

noclegi w wiśle wisła kwatery noclegi nowa osada apartamenty nowa osada pokoje nowa osada
noclegi wisła, wisła noclegi, apartamenty wisła, agroturystyka wisła, pokoje wisła, noclegi w wiśle, wisła kwatery, noclegi nowa osada, apartamenty nowa osada, pokoje nowa osada